Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka Prywatności OK

Kontakt z WUKO Częstochowa

Firma WUKO Częstochowa oferuje usługi udrażniania, czyszczenia oraz inspekcji kanalizacji na terenie Częstochowy i okolic.

Następujące miejscowości znajdują się w obszarze działalności WUKO Częstochowa:

Blachownia, Bór Zapilski, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłobuck, Kłomnice, Koniecpol, Konopiska, Koszęcin, Koziegłowy, Kruszyna, Lelów, Miedźno, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Ostrowy nad Okszą, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza, Truskolasy, Waleńczów, Wręczyca Wielka, Złoty Potok, Żarki.


WUKO Częstochowa
WUKO Częstochowa

Marcin Jeziorowski
Cezary Jeziorowski

ul. Mirowska 346
42-202 Częstochowa

info@wuko.czest.pl

FAQ - WUKO Częstochowa

Cenę usługi czyszczenia kanalizacji uzgadniamy z Państwem indywidualnie, ponieważ wpływa na nia wiele czynników.

Na cenę udrożnienie kanalizacji wpływa wiele czynników, z tego względu ustalana jest ona indywidualnie po przyjeździe na miejsce interwancji.

Cenę usługi inspekcji rur kanalizacyjnych uzgadniamy z Państwem indywidualnie. Wpływa na nia wiele czynników takich jak: czas, użyty sprzet, infrastruktura sieci kanalizacyjnych.

Pogotowie kanalizacyjne WUKO Częstochowa rusza w droge najczęściej zaraz po Państwa zgłoszeniu, 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Może sie jednak zdarzyć, iż wszystkie nasze ekipy interwencyjne są zajete i musza Państwo zaczekać odrobine dłużej.

Przyjazd WUKO Częstochowa nie podlega dodatkowym opłatom i wliczony jest w cenę usługi. Wierzymy w nasz profesjonalizm – w przypadku gdy kanalizacja nie jest uszkodzona i nie uda się nam udrożnić kanalizacji wówczas nie pobieramy żadnych opłat!

WUKO Częstochowa - lokalizacja i obszar działania